به گزارش ایگاه اطلاع‌رسانی مهندس بدری، صدیف بدری، در گفتگو با خبرگزاری فارس در اردبیل اظهار کرد: مدیریت بنیاد شهید استان کارنامه قابل قبولی ندارد و نمایندگان مردم در مجلس هم حسب وظیفه #نظارتی خود این امر را پیگیری می‌کنند.

وی افزود: با رایزنی‌های انجام شده در سطح کشور و دیدارهای انجام گرفته با معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، ضمن اشاره به لزوم رفع مشکلات و مسائل فعلی خانواده‌های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران در استان اردبیل که به حق سرمایه‌های ارزشمند نظام و انقلاب هستند، بر استفاده از مدیران و نیروهای توانمند بومی تاکید شد.

بدری اظهار داشت: غیربومی بودن مدیری که در مجموعه بنیاد شهید استان فعالیت می‌کند، عدم توانایی برقراری ارتباط مستقیم و بی‌واسطه با خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران را سبب می‌شود که همین امر مسائل و مشکلات بعدی را نیز پدید می‌آورد.

وی با بیان اینکه بسیاری از پروژه‌های بنیاد در سال‌های اخیر راکد باقی مانده، ادامه داد: در مدیریت فعلی شاهد جو نامناسب در مجموعه و ارتباط نامناسب بنیاد شهید استان با سایر ارگان‌های اجرایی و ارزشی از یک سو و کاهش کیفیت خدمت‌رسانی و متعاقب آن گلایه‌مندی و نارضایتی خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران از سوی دیگر هستیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل با اشاره به اینکه شهدای گلگون کفن، ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آن‌ها، پشتوانه‌های بی‌بدیل انقلاب اسلامی هستند که همواره در همه صحنه های نظام مقدس جمهوری اسلامی به نحو شایسته و مطلوب حضور یافته‌اند، گفت: رسیدگی مناسب به نیازها و مطالبات ایشان کمترین اقدامی است که می‌توان در مقابل جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های این قشر فرهیخته انجام داد.