به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهندس بدری، صبح روز پنجشنبه، 9 شهریورماه، مهندس بدری، رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل به صورت کاملا سرزده از صفر تا صد پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه بازدید کرد. این بازدید ساعات اولیه صبح از ایستگاه سبز شهر میانه و از قطعه شماره یک پروژه شروع و شامگاه همین روز در ایستگاه راه‌آهن اردبیل خاتمه یافت.

در این بازدید مهندس بدری ضمن بررسی مسائل و نظارت بر مراحل مختلف اجرای عملیات عمرانی در قطعات مختلف، با حضور در دفاتر کارگاه‌های پروژه، در جریان آخرین مسائل و مشکلات پیمانکاران، ناظرین، مهندسین مشاور و کارگران قرار گرفت. ارائه آخرین گزارشات مربوط به دریافت اعتبارات توسط پیمانکاران و پرداختی‌ها به کارکنان، درصد پیشرفت کار در ماه‌های اخیر و سایر و مسائل و مشکلات احتمالی پیش روی پروژه از مباحث مطرح شده در جلسات ویژه برگزار شده در دفتر کارگاه‌های عمرانی بود.

مهندس بدری طی این بازدید با اشاره به بازدید روزهای آتی آخوندی، وزیر راه و شهرسازی از پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه، اتصال اردبیل به شبکه ریلی کشور را اولویت اصلی استان عنوان کرد و گفت: تمام تلاش‌ها و رایزنی‌هایمان را برای جذب اعتبارات قابل توجه مصوب در سال جدید و تبدیل این پروژه به یکی از پروژه‌های اولویت‌دار و اصلی وزارت راه و شهرسازی انجام می‌دهیم تا در یک زمان‌بندی منطقی و حساب شده به بهره‌برداری برسد.

عضو هیئت رئیسه و سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پایان یادآور شد: با تلاش‌های بی‌وقفه مجمع نمایندگان استان، در یک سال اخیر نزدیک به هشتاد میلیارد تومان اعتبار به پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه تخصیص یافته است.