به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مهندس بدری نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی در پیام نوروزی خود اظهار امیدواری کرد تا به زودی جشن غلبه بر کرونا را برگزار کنیم. متن پیام بدین شرح است:

 

 

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم

 

یا مقلّب القلوب و الابصار

یا مدبّر اللّیل و النّهار

یا محوّل الحول و الاحوال

حوّل حالنا الی احسن الحال

 

سال ۱۳۹۸ با همه فراز و نشیب‌هایش سپری شد و از امروز سال جدید را آغاز می‌کنیم. سالی که توسط رهبر فرزانه انقلاب به سال «جهش تولید» نامگذاری شد. امید است قوای سه‌گانه در کنار خواص، نخبگان، متخصصین، مدیران و جوانان پرانرژی با هم‌افزایی و انسجام در راستای تحقق شعار سال گام بردارند.

 

حضور پرشور و آگاهانه مردم شریف استان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و آغاز ریل‌گذاری راه‌آهن اردبیل میانه شاید برجسته‌ترین اتفاقات خوشایند سال ۱۳۹۸ برای ما اردبیلی‌ها بود. انشالله با اتحاد و همدلی نماینده ولی فقیه در استان، مجمع نمایندگان استان اردبیل، دولت محلی و همه دلسوزان و نخبگان استان و تداوم روند رو به جلو در توسعه زیرساخت‌های توسعه‌ای استان در سال جدید، شاهد رخت بر بستن غبار محرومیت از سیمای دارالارشاد اردبیل باشیم.

 

شیوع ویروس کرونا هم شاید ناخوشایندترین اتفاق سال گذشته بود که با ایثار و از خودگذشتگی تحسین‌برانگیز کادر درمانی و همیاری مردم و مسئولین به مقابله با آن برخاستیم و امیدوارم در اسرع وقت جشن غلبه بر کرونا را نیز برگزار کنیم.

 

اینجانب ضمن ادای احترام به ساحت ملت بزرگ ایران، آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی را به محضر مقام معظم رهبری، ملت آگاه به ویژه مردم عزیز و قدرشناس استان اردبیل تبریک گفته، از درگاه خداوند متعال مسألت دارم این سال را پربرکت و مبارک گرداند.

 

صدیف بدری

 نماینده مردم شریف شهرستان‌های اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی

 اول فروردین ماه سال ۱۳۹۹ هجری شمسی