به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مهندس بدری صبح روز سه‌شنبه 27 اسفند ماه 1398 از بخش‌های اورژانس و بستری بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان امام خمینی (ره) و سبلان اردبیل بازدید کرد و ضمن عیادت از بیماران کرونایی، از تلاش‌های پزشکان، پرستاران، بهورزان قدردانی نمود.

 

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از بخشهای اورژانس وبستری بیماران مبتلا به کرونای بیمارستان امام و سبلان اردبیل و عیادت از تعدادی از بیماران بستری، از نزدیک در جریان نحوه پذیرش ودرمان بیماران قرار گرفت.

 

وی همچنین از نزدیک به گفتگو با پرسنل درمانی، پزشکان، پرستاران و بهورزان پرداخت و در جریان مسائل و مشکلات مربوطه قرار گرفت.

 

مهندس بدری درخصوص پشتیبانی پرسنل درمان  از لحاظ تامین وسایل حفاظت فیزیکی و حمایت معنوی و مادی از سوی ۳ مسئولین وزارت بهداشت و سازمان برنامه و بودجه کشور قول مساعد داد.

 

 

وی ضمن تقدیر وتشکر از زحمات مسئولین مراکز درمانی وپزشکان و پرستاران که در امر مبارزه با بیماری کرونا ایثارگرانه تلاش می‌کنند از شهروندان درخواست کرد که با رعایت توصیه‌های متولیان مبارزه با بیماری کرونا، درخانه بمانند و از حضور در اجتماعات و مسافرت خودداری نمایند تا چرخه شیوع این ویروس متوقف شود.