به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مهندس بدری متن پیام بدین شرح است:

 

بسمه تعالی

شهروندان محترم شهرستان‌های اردبیل، نمین، نیر و سرعین

 

ضمن عرض سلام، ادب و احترام محضر شما ملت بزرگ؛ در خصوص شرایط خاص اخیر که برای مبارزه با ویروس کرونا در کشور شکل گرفته و حفظ سلامت مردم عزیز به محور اصلی همه اقدامات و تصمیم‌گیری‌ها بدل شده بر خود لازم می‌دانم نکاتی را به استحضار شما بزرگواران برسانم:

 

رعایت مطلوب نکات بهداشتی در تمام سطوح فردی، خانوادگی و جمعی، عاملی مهم در موفقیت برای گذار از این شرایط حساس است و امیدوارم شهروندان عزیز در این خصوص اهتمام ویژه داشته باشند.

 

کلیه متخصصان و صاحب‌نظران حوزه بهداشت و سلامت متفق القول «عدم خروج از منزل» را اصلی‌ترین، مهمترین، کم‌هزینه‌ترین و مطمئن‌ترین اقدام پیشگیرانه می دانند. اینجانب نیز به به نوبه خود تمنای موکد بر رعایت اصل مهم «ماندن در منزل» و ادامه آن تا پایان این شرایط حساس را دارم.

 

به عنوان نماینده مردم شریف با ادای احترام به فعالین حوزه بهداشت و سلامت به ویژه پزشکان، پرستاران، بهورزان، کادر درمانی و همه مدیران و مسئولین در بیمارستانها، درمانگاه‌ها و مراکز درمانی از تلاش، ایثار، از خودگذشتگی و اهتمام نوع دوستانه آنان صمیمانه سپاسگزاری می‌کنم. قطع به یقین تلاش‌های این عزیزان ماجور درگاه خداوند متعال بوده و در یاد و خاطر مردم قدرشناس و با فرهنگ استان اردبیل ثبت خواهد شد.

 

همچنین ضمن سپاس از آگاهی‌بخشی و خدمت‌رسانی فعالین اجتماعی، خیرین، هیئات و گروه‌‌های مذهبی، اصحاب رسانه و سازمان‌های مردم‌نهاد و اهتمام کلیه مسئولین اجرایی استان، اینجانب نیز بر اعمال نظارت بر اجرای حداکثری کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرها که مورد اتفاق نظر جامعه پزشکان و متخصصان بهداشتی و نیز مطالبه عموم مردم شریفمان نیز می‌باشد، تاکید نموده و اجرای کامل و حداکثری آن را خواستارم.

در پایان امیدوارم در سایه عنایات پروردگار متعال، تلاش متخصصان و مسئولین محترم و همراهی مردم شریف، شاهد پایان هر چه سریع‌تر این شرایط و شفای عاجل همه بیماران باشیم ان شاءالله.

 

با آرزوی توفیق الهی

صدیف بدری

نماینده مردم شریف شهرستان‌های اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی

25 اسفند 1398