به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مهندس بدری، صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل با اشاره به نگرانی‌های مردم در خصوص شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: برای مقابله هر چه بهتر با شیوع این ویروس و کنترل آن و با پیگیری‌های انجام یافته از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آزمایشگاه تخصصی تشخیص بیماری ناشی از شیوع ویروس کرونا در اسرع وقت در شهر اردبیل راه‌اندازی می‌شود.

وی با قدردانی از زحمات خالصانه کادر درمانی بیمارستان‌های استان افزود: با هماهنگی‌های انجام شده مقرر شد پرسنلی از استان اردبیل جهت گذراندن دوره‌های آموزشی لازم به تهران اعزام شوند و با تهیه تجهیزات لازم هر چه سریعتر این مرکز تشخیصی شروع به کار کند.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تا راه‌اندازی مرکز تشخیص بیماری ناشی از شیوع ویروس کرونا در اردبیل، نمونه‌ها به تبریز ارسال می‌شوند.

بدری بر تامین تجهیزات و اقلام بهداشتی و درمانی مورد نیاز مردم و به‌ویژه کادر درمانی بیمارستان‌ها در سطح استان اردبیل تاکید کرد و گفت: با تمام توان پیگیر کنترل و رفع مشکل به وجود آمده در اسرع وقت هستیم و در صورت همکاری مردم با رعایت اصول بهداشتی و نکات مورد تاکید نظیر پرهیز از حضور در سطح شهر و اماکن عمومی در موارد غیرضروری، کرونا را شکست می‌دهیم.