به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهندس بدری و به نقل از تسنیم، صدیف بدری در اردبیل اظهار داشت: همانطور که رهبری معظم انقلاب اسلامی و مسئولان عالی رتبه سپاه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرموده‌ بودند نخستین گام برای انتقام سخت از آمریکا در منطقه برداشته شد و به حمد خدای متعال توانستیم تقابل نیروی انقلابی خود را در برابر نیروی کاذب آمریکا نشان دهیم.

وی با اشاره به بمباران پایگاه عین‌الاسد آمریکا توسط نیروهای مجاهد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایران هرگز در حراست از امنیت خود از هیچ تجاوزی نمی‌گذرد که نمونه بارز همین ادعا در شب گذشته توسط نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته شد و ما خوشحال هستیم که امروز آمریکا جواب دندان‌شکنی از ایرانیان گرفت.

نماینده مردم اردبیل،‌ نیر،‌ نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نقش مردم هم ملت ایران و هم ملت مسلمان عراق در نظام‌دهی به این پاسخ تحسین‌برانگیز غیرقابل چشم‌پوشی است که باید از ملت غیور کشور ایران و هم ملت مسلمان عراق به خاطر این درجه اعتماد به ولی فقیه اسلام و سپاه پاسداران تقدیر و تشکر کرد.

بدری با تاکید بر اینکه در طول تاریخ و تنش‌های مختلف بین کشورها ایران هرگز آغازگر تنش نبوده است،‌ افزود: اگر آمریکا یا هر کشور دیگری امنیت ما را خدشه‌دار کند جواب محکمی در برابر این تجاوز خود خواهد گرفت که تاریخ به خوبی گویای این ادعاست.

وی حساسیت امنیت منطقه را یادآور شد و عنوان کرد: ما مفتخر هستیم که کشور ما ایران نه تنها به امنیت خود بلکه به امنیت منطقه نیز حساس بوده و سال‌ها در سرنگونی داعش در کشور عراق به خوبی پای کار بود تا اینکه تمامی این شکست‌های آمریکا به شهادت سردار سرافراز میهن عزیز اسلامی، سپهبد حاج قاسم سلیمانی ختم شد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه با فرماندهی و درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز ما در منطقه سرافراز بوده و خوشحال هستیم که ملت ما پای هر تصمیم و هر اقدام انقلابی رهبر عظمی ولایت و سپاه پاسداران ایستاده‌اند و هرگز از آرمان و امنیت خود عبور نمی‌کنند.

بدری اظهار کرد: مردم با حضور بی‌نظیر در تشییع پیکر مطهر سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ثابت کردند که ما به سرمایه‌های معنوی کشور ارزش زیادی قائل هستیم و این مردم بودند که با حضور خود حمایت از مسئولان و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به شکلی عیان اعلان کردند.