بسم الله الرّحمن الرّحیم
یا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبّر اللّیل و النّهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الی احسن الحال

سال 97 با همه فراز و نشیب‌هایش سپری شد و از امروز سال جدید را آغاز می‌کنیم. همانگونه که در پیام نوروزی رهبر فرزانه انقلاب تاکید شد، در مقطع کنونی اولویت اصلی کشور مساله اقتصاد است. قوای سه‌گانه باید با هم‌افزایی و انسجام در راستای توسعه هر چه بیشتر اقتصاد کشور گام بردارند و رونق تولید محور اصلی این توسعه است.

توسعه زیرساخت‌های استان اردبیل، شاه‌بیت رونق تولید و توسعه اقصادی استان است. خوشبختانه در سال 97 با اتحاد و همدلی نماینده ولی فقیه در استان، مجمع نمایندگان استان اردبیل، دولت محلی و همه دلسوزان و نخبگان استان، اقدامات درخور و  قابل‌توجهی در این خصوص انجام شد. از تحرک چشمگیر پروژه راه‌آهن اردبیل گرفته تا توسعه بزرگراهی جاده‌های استان و تصویب لایحه #منطقه_آزاد در صحن مجلس شورای اسلامی و تداوم این روند رو به جلو در سال 98 رخت بر بستن غبار محرومیت از سیمای دارالارشاد اردبیل را به دنبال خواهد داشت.

اینجانب ضمن ادای احترام به ساحت ملت بزرگ ایران، آغاز سال 1398 هجری شمسی و عید نوروز را به محضر رهبر فرزانه، مسئولین صدیق نظام جمهوری اسلامی و مردم عزیز شهرستان‌های اردبیل، نمین، نیر و سرعین تبریک گفته، از درگاه خداوند متعال مسألت دارم این سال را پربرکت و مبارک گرداند.

صدیف بدری
نماینده مردم شریف شهرستان‌های اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی
اول فروردین ماه سال 1398