به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مهندس بدری، عصر روز سه‌شنبه 29 خردادماه 97، مجمع نماینگان استان و استاندار اردبیل در خصوص مسائل مختلف استان جلسه‌ای ویژه با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار کردند.

مهندس بدری در این خصوص گفت: توسعه زیرساخت‌های ارتباطی این استان، از ابتدای مجلس دهم در مجمع نمایندگان استان هدفگذاری شده بود و در همین راستا احیای پروژه راه‌آهن اردبیل ـ میانه در دستور کار قرار گرفت و افزایش محسوس و چندین برابری اعتبارات مصوب و تخصیص یافته در چند سال اخیر برای پروژه نشان از تغییر رویه دولت در توجه به این پروژه مهم و حیاتی استان اردبیل بود.

عضو هیأت رئیسه و سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: خوشبختانه در جلسه مجمع نماینگان استان و استاندار اردبیل با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، اختصاص فاینانس داخلی 750 میلیارد تومانی به پروژه راه‌آهن اردبیل قطعی شد که این مهم گامی بزرگ در جهت تکمیل هر چه سریعتر پروژه است.

بدری تلاش‌ها، پیگیری‌های مستمر و توجه ویژه استاندار اردبیل به پروژه‌های کلان استان نظیر راه‌آهن اردبیل را شایسته تقدیر دانست و اظهار امیدواری کرد در سایه وحدت مجمع نمایندگان استان و دولت محلی، شاهد توسعه روزافزون استان اردبیل باشیم.