به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهندس بدری، صدیف بدری شامگاه امروز با اشاره به توهین هواداران پرسپولیس به ترک‌ها در جریان بازی این تیم با تیم تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه آزادی اظهار کرد: توهین‌های قومیتی فارغ از اینکه علیه چه قومی باشد سرمایه اجتماعی را هدف قرار می‌دهد و با تحریک احساسات اقوام مختلف کشور که اتحادشان ضامن انسجام جامعه است، سبب افزایش انشقاق و گسستگی در سطح جامعه می‌شود. 
وی افزود: متاسفانه شاهد تداوم توهین‌های قومیتی در ورزشگاه‌های کشور هستیم که این مساله حاکی از عدم مدیریت کمیته‌های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال در موارد مشابه قبلی است. 
بدری تاکید کرد: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باید با جدیت و در اسرع وقت به پرونده این بازی ورود کرده و با صدور احکامی متناسب با حجم گسترده توهین‌های صورت گرفته، از تداوم این اتفاقات ناخوشایند که امنیت ملی کشور را نشانه گرفته است جلوگیری کنند. 
عضو هئیت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: قصور وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی اصلی ورزش کشور، در زمینه سالم سازی فضای ورزشگاه‌های کشور آشکار است و شخص وزیر باید دربرابر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی پاسخگو باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهندس بدری رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل بر پیگیری اتفاقات دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز تا حصول نتیجه نهایی تاکید کرد.