به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهندی بدری، صدیف بدری شامگاه امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: به دلیل سوء مدیریت های موجود در بخش کشاورزی کشور، استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در مجلس شورای اسلامی کلید خورد.
وی افزود:  بیش از شصت تن از نمایندگان مجلس تا امروز استیضاح وزیر جهاد کشاورزی را امضا کرده اند و تا پایان هفته جاری متن استیضاح به هیات رئیسه مجلس تقدیم می شود.
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل با اشاره به کاهش مقطعی تعرفه واردات بعضی از محصولات کشاورزی از سوی وزارت جهاد کشاورزی جهت ایجاد رانت برای برخی افراد گفت: عدم سیاست گذاری صحیح برای بازار عرضه و تقاضای محصولات کشاورزی که باعث شده است محصولاتی مثل سیب، سیب زمینی، هندوانه، گوجه فرنگی و ... در دست کشاورزان  بماند و شاهد دورریز بسیاری از محصولات باشیم، به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.
بدری گران شدن اخیر گوشت قرمز، مرغ، تخم مرغ و ... در بازار تا ۵۰ درصد در روزهای اخیر، استفاده از مدیران بازنشسته در بسیاری از شرکت ها و سازمان های وزارتخانه، علی رغم قول جوانگرایی وزیر در زمان اخذ رای اعتماد و سوء مدیریت و عدم استفاده از فرصت ایجاد شده برای مکانیزه کردن آبیاری ها و اصلاح الگوی کشت در بسیاری از استانهای کشور را از دیگر محورهای استیضاح وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل صدیف بدری، نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی در جلسه رای اعتماد وزیر جهاد کشاورزی در مجلس شورای اسلامی نیز به عنوان نماینده مخالف وزیر پیشنهادی این وزارتخانه سخنرانی کرده بود.