به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مهندس بدری، برای اولین بار در تاریخ سیاسی استان اردبیل روز سه‌شنبه 28 آذرماه مجمع نمایندگان استان اردبیل نشست مشترکی با نمایندگان ادوار استان برگزار کرد.

این نشست که در تاریخ مجلس شورای اسلامی هم بی‌سابقه است به دعوت مجمع نمایندگان استان اردبیل و در محل کمیسیون عمران مجلس صورت گرفت.

صدیف بدری، رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل در ابتدای این نشست به نمایندگی از مجمع نمایندگان استان اردبیل ضمن خوشامدگویی به حاضرین، اظهار کرد: این نشست به منظور هم‌افزایی و هم‌اندیشی نخبگان و سرمایه‌های استان برگزار می‌شود چرا که توسعه پایدار استان در گرو هم اندیشی و هم افزایی عموم نخبگان استان است.

عضو هیئت رئیسه و سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر پتانسیل‌ها، قابلیت‌ها و فرصت‌های استان اردبیل افزود: تحقق مطالبات مردم استان، با اتحاد، انسجام و همدلی سرمایه‌های سیاسی-اجتماعی استان، فارغ از دسته‌بندی‌های جناحی، رخ خواهد داد و برگزاری چنین نشست‌هایی گامی مهم در جهت تسهیل این روند است.

در ادامه جلسه هر یک از حاضرین به ایراد سخنرانی پرداخته و با اشاره به اهمیت برگزاری جلساتی مشابه برای توسعه استان، از مجمع نمایندگان استان اردبیل قدردانی کردند.